Menu Zamknij

Poradnia Leczenia Uzależnienia od Narkotyków

Oferta naszej Poradni Leczenia Uzależnienia od Substancji Psychoaktywnych jest skierowana do osób, których dotyka problem uzależnienia od substancji psychoaktywnych (narkotyki, dopalacze); a w szczególności osoby:

  • z problemem uzależnienia od narkotyków;
  • z problemem uzależnienia od dopalaczy;
  • współuzależnione;
  • osoby z problemem uzależnienia od hazardu

Leczenie polega na indywidualnych spotkaniach z terapeutą oraz na pracy w grupach terapeutycznych.
Prowadzimy również terapię osób z uzależnieniami behawioralnymi (uzależnienia od hazardu, internetu, komputera, zakupów itp.).

Poza wsparciem terapeutycznym możecie Państwo uzyskać pomoc psychiatryczną, zatrudniamy lekarzy psychiatrów.

W poradni przyjmowane są osoby pełnoletnie, które mogą skorzystać z pomocy oferowanej przez zatrudnionych specjalistów terapii uzależnień; psychologów; psychiatrów.

Przyjmujemy osoby uzależnione bez skierowania, nie jest również wymagane posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Natomiast NFZ wymaga by rodziny, osoby współuzależnione chcące skorzystać z porady posiadały skierowanie oraz były ubezpieczone.

Wiemy jak trudno jest podjąć decyzję o rozpoczęciu leczenia, więc nawet gdy nie jesteście Państwo pewni czy nasza oferta jest skierowana właśnie do Was zapraszamy. W trakcie pierwszej wizyty będziecie mogli się zapoznać z naszą ofertą a w przypadku gdy nie będzie ona odpowiednia dla Państwa otrzymacie informacje gdzie się udać.

tel. 32 270 37 58
tel. 32 231 86 15
tel. 690 288 116